HomeWydarzeniaKursy

Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu kobiet

Poznań 20-23.02.2020

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
3. Uniwersytet Gdański
4. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
5. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
6. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
7. Uniwersytet Szczeciński
8. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
9. Uniwersytet Warszawski
10. Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
11. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
12. Politechnika Śląska w Gliwicach
13- 16. :
Politechnika Poznańska
Politechnika Wrocławska
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

KLASYFIKACJA W TYPACH UNIWERSYTETÓW

1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
2. Uniwersytet Gdański
3. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
4. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
5. Uniwersytet Szczeciński
6. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
7. Uniwersytet Warszawski
8. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

KLASYFIKACJA W TYPACH WYŻSZYCH SZKÓŁ ZAWODOWYCH

1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie

KLASYFIKACJA W TYPACH UCZELNI TECHNICZNYCH

1. Politechnika Śląska w Gliwicach
2. Politechnika Poznańska
3. Politechnika Wrocławska

KLASYFIKACJA W TYPACH UCZELNI SPOŁECZNO-PRZYRODNICYCH

1. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

KLASYFIKACJA W TYPACH UCZELNI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

1. Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

NAGRODY INDYWIDUALNE

Najlepsza zawodniczka: Klaudia Fabova (PWSZ Wałbrzych)
Najlepsza bramkarka: Denisa Mochnacka (UJ Kraków)
Najlepsze strzelczynie: Patrycja Michalczyk (Usz Szczecin) i Emilia Jarzyna (UW Warszawa)

 

Harmonogram gier turnieju finałowego w Futsalu Kobiet

Piątek 21.02.2020 
Hala UAM ul. Zagajnikowa

Godzina Nr Mecz Wynik
       
9.00 1 UEK Kraków – SGGW Warszawa  4:1
10:00 3 UG Gdańsk – UMCS Lublin  1:1
11.30 5 UJ Kraków – PWr Wrocław  10:1
12.30 7 UAM Poznań – AWF Poznań  3:0
13.30 9 SGGW Warszawa – UMCS Lublin  4:2
14.30 11 UEK Kraków – UG Gdańsk   1:3 
15.30 13 PWr Wrocław – AWF Poznań  2:5
16.30 15 UJ Kraków – UAM Poznań  3:0

 

Piątek 21.02.2020
Hala UP ul. Dojazd

Godzina Nr Mecz Wynik
       
9.00 2 Usz Szczecin – UJK Kielce  8:1
10.00 4 PŚ Gliwice – PWSZ Tarnów  0:5
11.00 6 PWSZ Wałbrzych – PP Poznań  5:2
12.00 8 UW Warszawa – UWM Olsztyn  2:4
13.00 10 UJK Kielce – PWSZ Tarnów   2:8 
14.00 12 Usz Szczecin – PŚ Gliwice  4:0
15.00 14 PP Poznań – UWM Olsztyn  2:3
16.00 16 PWSZ Wałbrzych – UW Warszawa  3:1


Sobota 22.02.2020
Hala UAM ul. Zagajnikowa

Godzina Nr Mecz Wynik
       
10.00 17 UG Gdańsk – SGGW Warszawa 1:0
11.00 19 UAM Poznań – PWr Wrocław 3:0
12.00 21 UMCS Lublin – UEK Kraków 3:1
13.00 23 AWF Poznań – UJ Kraków  1:3 
15.00 25 UEK Kraków (III A) – AWF Poznań (III D)  1:3 
16.00 27 UG Gdańsk (IA) – UAM Poznań (II D)  3:1 
17.00 29 UJ Kraków (ID) – UMCS Lublin (II A)  7:0 
18.00   PWr Wrocław-PP Poznań (mecz o II miejsce w typie Uczelni technicznych)  4:5 

 

Sobota 22.02.2020
Hala UP ul. Dojazd

Godzina Nr Mecz Wynik
       
10.00 18 PŚ Gliwice – UJK Kielce  4:0 
11.00 20 UW Warszawa – PP Poznań 3:2
12.00 22 PWZS Tarnów – Usz Szczecin 3:3
13.00 24 UWM Olsztyn – PWSZ Wałbrzych  0:9 
15.00 26 PŚ Gliwice (III B) – UW Warszawa (III C)  2:5 
16.00 28 PWSZ Wałbrzych (IC) – USZ Szczecin (II B) 5:5 k(5:4)
17.00 30 PWSZ Tarnów (IB) - UWM Olsztyn (IIC)  1:1 k(1:3) 
18.00   Ewentualny mecze w typach  

 

Niedziela 23.02.2020
Hala UAM ul. Zagajnikowa

Godzina Nr Mecz Wynik
       
10.00 36 UG Gdańsk - PWSZ Wałbrzych 1:1 (2:3) 
11.00 37 UJ Kraków - UWM Olsztyn  2:1 
13.00 38 AWF Poznań  - UW Warszawa (Mecz o IX m) 1:3
14.00 39 UG Gdańsk - UWM Olsztyn (Mecz o III Miejsce) 0:0 k(3:2) 
15.00 40 UJ Kraków - PWSZ Wałbrzych (FINAŁ) 2:1 

 

Niedziela 23.02.2020
Hala UP ul. Dojazd

Godzina Nr Mecz Wynik
       
9.00 31 UAM Poznań - USZ Szczecin 3:3 k(2:1)
10.00 32 UMCS Lublin - PWSZ Tarnów 0:3 
11.00 33 UEK Kraków - PŚ Gliwice (Mecz o XI m) 4:1 
12.00 34 USZ Szczecin - UMCS Lublin (Mecz o VII m)  0:0 k(3:1)
13.00 35 UAM Poznań - PWSZ Tarnów (Mecz o V m) 4:1 

 

Grupa „A”

  UEK
Kraków
UG
Gdańsk
UMCS
Lublin
SGGW
Warszawa
Bramki Punkty Miejsce
UEK
Kraków
---------- 1:3 1:3  4:1  6 / 7 III 
UG
Gdańsk
3:1  ---------- 1:1  1:0 5 / 2 7
UMCS
Lublin
3:1  1:1 ----------  2:4   6 / 6 II 
SGGW
Warszawa
1:4  0:1  4:2  ----------  5 / 7  3 IV 

 

Grupa „B”

  Usz
Szczecin

Gliwice
PWSZ
Tarnów
UJK
Kielce
Bramki Punkty Miejsce
Usz
Szczecin
----------  4:0 3:3 8:1 15 / 4  7  II

Gliwice
 0:4 ----------  0:5  4:0   4 / 9 3  III
PWSZ
Tarnów
 3:3  5:0 ---------- 8:2 16 / 5   7   I
UJK
Kielce
 1:8  0:4  2:8  ---------- 3 / 20 0  IV

 

Grupa „C”

  PWSZ
Wałbrzych
UW
Warszawa
UWM
Olsztyn
PP
Poznań
Bramki Punkty Miejsce
PWSZ
Wałbrzych
 ---------- 3:1  9:0  5:2   17/3  9  I 
UW
Warszawa
 1:3  ---------- 2:4  3:2  6 / 9 3  III
UWM
Olsztyn
 0:9 4:2  ----------  3:2   7/13  6  II
PP
Poznań
 2:5  2:3  2:3   ---------- 6 / 11   0   IV

 

Grupa „D”

  UJ
Kraków
UAM
Poznań
AWF
Poznań
PWr
Wrocław
Bramki Punkty Miejsce
UJ
Kraków
 ----------  3:0 3:1  10:1  16/2   9 I
UAM
Poznań
 0:3  ----------  3:0 3:0   6 / 3 6  II 
AWF
Poznań
 1:3   0:3   ---------- 5:2  6/8   3 III
PWr
Wrocław
 1:10  0:3  2:5  ----------  3 / 18 0  IV